Nasıl Her Yolculuğu Güvenli ve Konforlu Hale Getirebilirsiniz?
1
4
5
6
7
8
9
3
2
Önce Güvenlik
Herkes için Saygı
Rahat Yolculuk
Yasaklı Maddeler
Ayrımcılık
Bir Kişi, Bir Hesap
Çocuklarla Yolculuk
Evcil Hayvanlarla Yolculuk
Yolculuğunuzu Değerlendirin
Kısa yolculuklarda bile, hangi koltukta olursanız olun, her seferinde kemerinizi bağlayın.

Sürücünün dikkatini dağıtmayın. Arka koltukta sürücünün çaprazında oturun, böylece sizinle konuşurken dönmek zorunda kalmaz.
Lütfen sürücünüze, arabasına, kişisel alanına ve mahremiyetine saygı gösterin.

Şoförünüze selam vermeyi ve yolculuk için veya bagajınıza yardım ettiği için teşekkür etmeyi unutmayın. Bunun gibi küçük şeyler karşılıklı deneyiminizi çok daha iyi hale getirir.

Lütfen dikkatli olun ve kişisel sorulardan, iletişim bilgilerini paylaşmaktan ve fiziksel temastan kaçının.
Sürücüden müziği değiştirmesini, sıcaklığı ayarlamasını veya camı kapatmasını istemekten çekinmeyin. Sadece isteğinizin ikiniz için de uygun olduğundan emin olun.

Lütfen aracın içinde sigara içmeyin ve leke veya kötü kokuları önlemek için yiyecek ve içecekler konusunda dikkatli olun. Aracı kirletirseniz, lütfen temizleyin veya temizlik masraflarını karşılayın.

Son olarak, yolculuk sırasında yüksek sesli veya kişisel telefon konuşmalarından kaçının.
Lütfen hizmetimizi kullanırken alkol (açık kaplarda) veya yasa dışı uyuşturucu madde tüketmeyin veya taşımayın.
Her türlü ayrımcılığa karşı sıfır tolerans politikamız var. Lütfen birbirinize hoşgörülü ve saygılı davranın.
Lütfen inDrive hesabınızı başkalarıyla paylaşmayın. Kendi hesabınızı kullanarak yalnızca kendi eylemlerinizden sorumlu olursunuz ve ayrıca sürücülerimizin sizi daha kolay tanımasına yardımcı olursunuz.
18 yaşın altındaki çocuklar ve gençler, inDrive'ı kullanırken her zaman bir yetişkinle birlikte yolculuk yapmalıdır. Çocukla seyahat ediyorsanız, çocuk koltuğuna ihtiyacınız olup olmadığını önceden bildirin.
Evcil hayvanınızı getirecekseniz sürücüye önceden haber verin. Lütfen taşıma çantasında taşıyın veya araba koltuğunu örtmek ve kirlenme riskini azaltmak için bir battaniye getirin.
Yolculuğunuz keyifli miydi? Eğer öyleyse, lütfen sürücünüze iyi bir puan verin. Geri bildiriminiz sürücünün sıralamasını etkiler ve hizmetin iyileştirilmesine yardımcı olur.

Yolculuğunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen inDrive destek ekibiyle iletişime geçin. Anlaşmazlıkları önlemek için yolculuk sırasında sürücüyü eleştirmekten kaçının.

Ekibimizle support@indrive.com adresinden veya uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz: Yan Menü ➡ Güvenlik ➡ Destek.
iyi yolculuklar
Hello! This page contains information for your mobile application
The inDrive online passenger transportation aggregator is not a taxi service and is not involved in the relationship of Users. All requests are created, sent and performed by users independently.
© SUOL INNOVATIONS LTD, 2013-2023