Як зробити поїздку комфортною та безпечною
1
4
5
6
7
8
9
3
2
Безпека понад усе
Повага
Комфортна поїздка
Заборонені речовини
Дискримінація
Одна людина – один аккаунт
Поїздки з дітьми
Поїздки з тваринами
Оцініть поїздку
Пристібайтесь під час кожної поїздки — навіть короткої.

Не відволікайте водія від дороги. Сідайте на заднє сидіння по діагоналі від водія – так йому не доведеться повертатися, щоб до вас звернутися.
Будь ласка, ставтеся з повагою до водія, його особистих кордонів і автомобілю.

Не забудьте привітатися, подякувати водію за допомогу з речами та за поїздку. Саме такі дрібниці роблять поїздку приємнішою для всіх.

Не задавайте особистих питань, не діліться своїми контактами та не просіть про це водія, утримайтеся від фізичного контакту.
Якщо потрібно, ввічливо попросіть водія переключити музику, закрити вікно або змінити температуру в салоні. Пам'ятайте, комфортно має бути всім.

Не паліть в салоні. Їжа та напої також можуть легко залишити плями або неприємні запахи. Якщо ви забруднили машину, будь ласка, приберіть за собою або оплатіть хімчищення.

Під час поїздки краще не вести гучних, особистих розмов по телефону.
Не вживайте та не перевозьте алкоголь (у відкритій тарі) та наркотичні речовини під час використання сервісу.
Ми виступаємо проти дискримінації будь-якого роду. Будь ласка, виявляйте один до одного повагу та розуміння.
Не використовуйте свій обліковий запис спільно з іншими людьми. Так ви відповідатимете тільки за свої дії та поїздки, а водієві буде вас простіше впізнати.
Пасажирам до 18 років можна їздити з inDrive тільки в супроводі дорослого.
Якщо їдете з дитиною, заздалегідь повідомте, що вам потрібно дитяче крісло.
Заздалегідь повідомте водія, якщо з вами поїде домашня тварина. Подбайте про перенесення або підстилку, щоб не забруднити сидіння.
Сподобалася поїздка? Поставте водієві гарну оцінку на знак подяки. Оцінки впливають на рейтинг і допомагають покращувати якість сервісу.

Якщо є зауваження щодо поїздки, напишіть у службу підтримки inDrive. Постарайтеся не критикувати водія в дорозі, щоб уникнути суперечок.

Зв'язатися з підтримкою можна поштою support@indrive.com або через застосунок: бічне меню ➡ «Безпека» ➡ «Написати в підтримку».
Приємних поїздок!
Привіт! Ця сторінка містить інформацію про ваш мобільний додаток
The inDrive online passenger transportation aggregator is not a taxi service and is not involved in the relationship of Users. All requests are created, sent and performed by users independently.
© SUOL INNOVATIONS LTD, 2013-2023