Her Yolculuk Güvenli Bir Yolculuk
1
4
5
6
7
3
2
Sürücü Doğrulaması
Sürücünüzü Seçin
Güvenlik Butonu
Yolculuğunuzu Paylaşın
Güvenli İletişim
Destek
Sürücünüzü Değerlendirin
Tüm şoförler bizimle çalışmaya başmadan önce belge kontrolü ve fotoğraf doğrulamasından geçer. Sürücü/araba uygulamanızdaki profille eşleşmiyorsa, yolculuğu iptal edip destek ekibiyle iletişime geçin.
Yakındaki bir araçla eşleştirilmek yerine, teklifleri kabul etmeden önce puanları, araç modeli ve yolculuk geçmişini kontrol ederek sürücünüzü seçebilirsiniz.
Destek ekibiyle hızlıca iletişime geçmek veya polis ya da ambulans çağırmak için ana ekrandaki kalkan simgesine dokunun.
Yolculuk detaylarınızı arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşın. Rotanızı, sürücü ve araç bilgileriniz ile mevcut yolculuk durumunuzu gerçek zamanlı olarak görebilirler.
Acil bir durumda hızlı iletişim için güvendiğiniz birinin telefon numarasını uygulamaya kaydedin. İstediğiniz zaman, hatta yolculuk sırasında bile ekleyebilirsiniz.
Bir ihlal veya anlaşmazlık bildirmek istiyorsanız, lütfen support@indrive.com adresinden veya uygulama içi sohbet aracılığıyla destek ekibimizle iletişime geçin.
Yolculuğunuzu değerlendirmeyi unutmayın. Aynı sürücüyle tekrar yolculuk yapmak istemiyorsanız, ona bir yıldız verin ve 'Göstermeyi Durdur'a dokunun. Gelecekteki yolculuk taleplerinizi göremeyecektir.
iyi yolculuklar
Hello! This page contains information for your mobile application
The inDrive online passenger transportation aggregator is not a taxi service and is not involved in the relationship of Users. All requests are created, sent and performed by users independently.
© SUOL INNOVATIONS LTD, 2013-2023