Робимо поїздки безпечнішими
1
4
5
6
7
3
2
Перевірка водіїв
Вибір водія
Кнопка безпеки
Поділитися поїздкою
Довірений контакт
Служба підтримки
Залишити відгук про водія
Кожен водій проходить обов'язкову перевірку документів і фотоконтроль. Якщо приїхала інша людина або інше авто — скасуйте замовлення та повідомте службу підтримки.
Водій не призначається вам автоматично, вибір у ваших руках — ви можете перевірити його рейтинг, модель авто та кількість зроблених замовлень перед тим, як домовитися про поїздку.
За допомогою кнопки безпеки можна швидко зв'язатися з підтримкою, зателефонувати в поліцію або швидку.
Кнопка виглядає як щит і знаходиться на головному екрані програми.
Ви можете поділитися маршрутом поїздки з близькими — їм будуть доступні маршрут, інформація про водія та транспортний засіб, а також поточне місцезнаходження.
Збережіть у застосунку номер телефону близької людини для швидкого зв'язку в екстреній ситуації. Додати контакт можна в будь-який момент, навіть під час поїздки.
Ви завжди можете звернутися в цілодобову службу підтримки та повідомити про порушення або спірну ситуацію— ми обов'язково допоможемо.
Після поїздки не забудьте поставити оцінку водію. Якщо ви не хочете, щоб водій цієї поїздки приймав ваші замовлення в майбутньому, поставте одну зірку й натисніть «Не показувати».
Приємних поїздок!
Привіт! Ця сторінка містить інформацію про ваш мобільний додаток
The inDrive online passenger transportation aggregator is not a taxi service and is not involved in the relationship of Users. All requests are created, sent and performed by users independently.
© SUOL INNOVATIONS LTD, 2013-2023